ARKA2.NET korzysta z plików cookies niezbędnych dla prawidłowego działania serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na zapisanie ich na twoim urządzeniu.
Korzystając z serwisu ARKA2.NET akceptujesz REGULAMIN oraz POLITYKĘ PRYWATNOŚCI serwisu ARKA2.NET.
ROZUMIEM
FORUM2 ARKA2.NET
FORUM2
OTWARCIE FORUM2
#ADMIN: #1 2022-09-03 15:56:21
NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS! REGUŁY GRY W PROSTYCH SŁOWACH 1. NIE SPAMUJ, NIE FLOODUJ, NIE FORSUJ 2. NIE ZAŚMIECAJ I NIE RUJNUJ POWAŻNYCH WĄTKÓW TEMATYCZNYCH 3. W NIEDZIELĘ ZACHOWUJ SIĘ PRZYZWOICIE 4. NIE SIEJ JADU I NIE ZACHOWUJ SIĘ JAK OSTATNI KOCZKODAN OBECNE PARAMETRY; Max 10 wątków jednocześnie (włącznie z przybitymi) Max 200 odpowiedzi w wątku Max 2 załączniki we wpisie Obecnie obsługiwane rozszerzenia: jpeg, jpg, png, gif
#ADMIN: #14 2022-09-03 17:41:20
Funkcje Forum2: Łączenie wpisów: @1 Szybka odpowiedź: Klik w # wpisu Grupowanie odpowiedzi: Jeśli wpis ma jakieś odpowiedzi, klikając ciemny prostokąt po lewej stronie można uszeregować je wszystkie pod tym wpisem, aby łatwiej było je czytać. Drugie kliknięcie rozgrupowuje. Grupowanie zgrupowanego wpisu skutkuje rozgrupowaniem i zgrupowaniem na nowo, pod wybrany drugi wpis (nie ma zagnieżdżania). Automatyczne odświeżanie: Z każdym cyklem licznika sprawdzane są nowe odpowiedzi w temacie. Jeśli nowa odpowiedź powinna podlegać włączonemu zgrupowaniu, to automatycznie zostaje dodana do zgrupowania. Odświeżanie działa również na głównym spisie tematów - tematy w których pojawiły się wpisy jednokrotnie błyskają podczas odświeżenia. Obsługa wgrywania multimediów: Skrypt sprawdza rozmiar i zadeklarowane rozszerzenia plików przed wgraniem i informuje o ewentualnych nieprawidłowościach. Po wybraniu plików skrypt wypisuje ich streszczenia. Po kliknięciu w wypisane nazwy można odwołać wgrywanie plików.
#ADMIN: #461 2022-11-19 17:25:37
Na Forum2 dodane zostały podstawowe narzędzia do moderacji i od tej pory miejsce to będzie lepiej moderowane.