ARKA2.NET korzysta z plików cookies niezbędnych dla prawidłowego działania serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na zapisanie ich na twoim urządzeniu.
Korzystając z serwisu ARKA2.NET akceptujesz REGULAMIN oraz POLITYKĘ PRYWATNOŚCI serwisu ARKA2.NET.
ROZUMIEM
FORUM2 ARKA2.NET
FORUM2
X PAKIET
#ADMIN: #522 2023-01-09 18:02:55
Plan X pakietu aktualizacji: - (Obiecana dawno temu w tym pakiecie) nowa czcionka - Pakiet poprawek zakulisowych i dla skryptów komunikujących się z API - Poprawne zliczanie wgrywanych mediów oraz poczynionych wpisów na każdym module - Odświeżony skrypt konsoli w tle na stronie głównej - Mapa wojny w Republice Środkowoafrykańskiej w Sztabie - "Prymitywna" mapa internetu w Sztabie - Napisana od nowa biblioteka ARKA2GL W tym wątku możecie zgłaszać swoje propozycje do dodania w XI pakiecie aktualizacji.
Mig: #541 2023-01-15 23:12:19
Algorytm PUDZIAN EXPERIENCE zastąpiony został dzisiaj nowym algorytmem HEFAJSTOS69, dzięki któremu zrobienie nowej czcionki to kwestia narysowania glifów w paincie, przemielenia ich przez algorytm i wrzucanie do fontforge'a. Dzięki Pudzian Experience do obecnej czcionki dodane zostały litery alfabetu greckiego oraz oznaczenia zbiorów (pewnie o tym nie wiedzieliście że w ogóle takie są). Niemniej, algorytm ten miał kilka wad projektowych i należało go zastąpić. Dzięki Hefajstos69 czuję się spokojniejszy że algo się na mnie nie wypnie w chwili próby, dzięki czemu można się już na spokojnie zabierać za litery do nowych czcionek; nowej dla wpisów na forum, żeby były bardziej czytelne w większych paragrafach, oraz specjalnej czcionki dla Encyklopedii, wraz ze zdobionymi Inicjałami w konwencji pixel artowej. Załączam porównania działania wspomnianych algorytmów.
Anonim: #572 2023-01-23 16:41:59
ok przyjołem ss