ARKA2.NET korzysta z plików cookies niezbędnych dla prawidłowego działania serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na zapisanie ich na twoim urządzeniu.
Korzystając z serwisu ARKA2.NET akceptujesz REGULAMIN oraz POLITYKĘ PRYWATNOŚCI serwisu ARKA2.NET.
ROZUMIEM
FORUM2 ARKA2.NET
FORUM2
Michał Hrycuniak składał małe donosy
koczkodan: #610 2023-02-03 23:51:08
Tak sobie myślę, że żylibyśmy w poważnym państwie, gdyby teraz ten koleżka dostał od rządu RP jakiegoś fajnego kuksańca za te swoje wielkopoddańcze wysrywy w kierunku tego drugiego konfidenta w śmiesznym ubranku z Moskwy. Na przykład dlaczego on jest generałem WP? Przecież ci tam z Podlasia nie głosują na PiS tylko na Cimochów i innych starych komuchów czyli w tym momencie de facto na KO. Ale się nie doczekam. W ogóle znam kilkoro wyznawców tego autokefalicznego kościoła, nawet duchownych. Oni zawsze ubolewają, że ludzie sobie myślą, że jak oni znają rosyjski i są prawosławni, to na pewno kochają Rosję, a jak kochają Rosję to popierają komunizm bo związek Radziecki, jprdl. I ten tucznik z twarzą z pozaeuropejskiego kręgu cywilizacyjnego, najwyraźniej im nie pomaga w zmianie tego postrzegania przez ludzi. A Ukraińcy sobie za patriarchę wzięli jakiegoś czterdziestolatka co nie pamięta związku radzieckiego i tak powinno być. To szanuję! Powinna powstać jakas inicjatywa na masowe robienie cenzosawy i zasrywanie nim jakichś prawosławnych forumów.
Mig: #611 2023-02-04 14:25:50
Mam rodzinę na wschodzie i z moich doświadczeń prawosławie zawsze tam gdzie władza i to nie byle jaka tylko właśnie ta rosyjska. Być może jest to skutek działań bezpieki sowieckiej 100 lat temu, nw.
koczkodan: #612 2023-02-04 19:26:56
Sowa już obsrał zbroję XD Tak czy inaczej na pohybel konfidentowi, gardzę typem.